Rechtsanwältin Dr. Kamila Matthies, LL.M.

Polityka opinii

Polityka opinii reguluje zasady dodawania, publikowania oraz weryfikowania opinii zamieszczanych na stronie internetowej kancelarii: www.adwokatniemcy.net, w wizytówce Google oraz w mediach społecznościowych kancelarii. 

Właściciel kancelarii:

Rechtsanwältin Dr. Kamila Matthies, LL.M. (niemiecki adwokat)
Logenstraße 8,
15230 Frankfurt (Oder)
Telefon: 0335 23 01 00 00
E-mail: info@adwokatniemcy.net

 

Opinie na stronie internetowej kancelarii – www.adwokatniemcy.net 

Na naszej stronie internetowej możesz zapoznać się z opiniami klientów, którzy skorzystali z usług kancelarii. Prezentowane na  stronie internetowej kancelarii opinie są przez nas weryfikowane i pochodzą wyłącznie od osób, które współpracowały z kancelarią. Na stronie publikujemy wybrane opinie, które zostały zamieszczone w wizytówce Google albo w naszych mediach społecznościowych przez osoby, które były klientami kancelarii. Weryfikacja opinii polega na sprawdzeniu danych osoby wystawiającej opinię (imienia i nazwiska), ponadto praktykujemy kontakt z tymi osobami dziękując za wystawienie opinii. Podkreślamy, że nie płacimy za opinie, nie są one sponsorowane. Wystawienie opinii przez klientów jest dobrowolne.

 

Opinie w mediach społecznościowych kancelarii 

Kancelaria Rechtsanwältin Dr. Kamila Matthies, LL.M. prowadzi konta w serwisach społecznościowych oraz na kanale Youtube: 

https://www.facebook.com/niemieckiadwokatmatthiespolskojezycznyprawokarne

https://www.instagram.com/adwokat.niemcy/

https://www.youtube.com/c/AdwokatwNiemczech

W mediach społecznościowych oraz na kanale Youtube publikujemy – w formie: postów, rolek, zdjęć, filmów i innych formatów tylko zweryfikowane przez nas opinie. Publikowane przez nas opinie są wystawione przez osoby, które korzystały z naszych usług. Weryfikacja opinii polega na sprawdzeniu danych osoby wystawiającej opinię (imienia i nazwiska), ponadto praktykujemy kontakt z tymi osobami dziękując za wystawienie opinii. 

 

Jednocześnie na platformie Facebook istnieje możliwość umieszczania Opinii zgodnie z dostępną tam funkcjonalnością: https://www.facebook.com/niemieckiadwokatmatthiespolskojezycznyprawokarne/reviews

Użytkownicy plaftormy Facebook samodzielnie publikują Opinie. Właścicielem Facebooka jest firma Meta (szczegóły: https://about.meta.com/pl/). Facebook nie weryfikuje, czy osoby publikujące opinie korzystały z usług danego przedsiębiorstwa lub osoby. 

 

Opinie w wizytówce Google

W wizytówce Google istnieje możliwość umieszczania Opinii zgodnie z dostępną tam funkcjonalnością: https://maps.app.goo.gl/pozbFMR2hWstYWh5A

Użytkownicy platformy Google samodzielnie publikują Opinie. Serwis Google nie weryfikuje, czy osoby publikujące opinie korzystały z usług danego przedsiębiorstwa lub osoby. 

 

W razie pytań o opinie zawsze możesz skontaktować się z kancelarią, chętnie odpowiemy! 

Kontakt
Skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
ADRES:

Polski Adwokat Niemcy Dr Kamila Matthies
Logenstraße 8,
Oderturm, 10 piętro
15230 Frankfurt (Oder)
Niemcy

TELEFON:

+48 696 568 151

Beim Telefonieren von einem deutschen Netz:

0335 23 01 00 00

E-MAIL

info@adwokatniemcy.net

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.