Rechtsanwältin Dr. Kamila Matthies, LL.M.

Nasz Zespół

RECHTSANWÄLTIN DR. KAMILA MATTHIES, LL.M.

adwokat, obrońca w sprawach karnych

Jestem niemieckim adwokatem, certyfikowanym specjalistą prawa karnego oraz wykładowcą akademickim na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.

Niemieckie prawo karne, prawo karne-skarbowe i prawo karne międzynarodowe to moja pasja. Jako niemiecki obrońca zawsze walczę do końca i wykorzystuję wszystkie możliwości, ponieważ uważam, że w każdej sprawie da się coś zrobić.

Moją misją jest wspieranie Klientów i dbanie o ich interesy oraz zagwarantowanie im prawa do sprawiedliwego i uczciwego procesu.

Adwokat

Prawnik

mgr Bartosz Jakimiec, LL.M.

prawnik, asystent adwokata

Jestem absolwentem polsko-niemieckich studiów prawniczych (German and Polish Law) prowadzonych wspólnie przez Uniwersytet Europejski Viadrina we Frankfurcie nad Odrą oraz Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Poza kancelarią jestem zatrudniony jako pracownik naukowy na Katedrze Polskiego Prawa Karnego prowadzonej przez prof. EUV dr hab. Macieja Małolepszego na Uniwersytecie Europejskim Viadrina we Frankfurcie nad Odrą.

W kancelarii zajmuję się wstępnym opracowaniem spraw oraz przygotowuję projekty pism procesowych i opinii prawnych. Prowadzę również kontakt z Klientami oraz udzielam informacji na temat toczących się spraw.

mgr Edyta Kurzątek

polski sekretariat

Jestem absolwentką prawa kanonicznego ze specjalnością kanoniczo-cywilną na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.

W kancelarii prowadzę obsługę administracyjną, opiekuję się Klientami, wspieram ich w załatwieniu wszelkich formalności oraz udzielam odpowiedzi na pytania.

Sekretariat

Vanessa Matthies

Asystentka adwokata

Jestem studentką prawa na Uniwersytecie w Poczdamie i aktualnie przygotowuję się do pierwszego egzaminu państwowego (erstes juristisches Staatsexamen), który jest odpowiednikiem polskiego egzaminu wstępnego na aplikację.

W kancelarii zajmuję się wstępnym opracowaniem spraw oraz przygotowuję projekty pism procesowych i opinii prawnych. Ponadto wspieram sekretariat w kontaktach z sądami, prokuraturami, urzędami oraz klientami.

Asystentka

Kontakt
Skontaktuj się z nami! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!
ADRES:

Polski Adwokat Niemcy Dr Kamila Matthies
Logenstraße 8,
Oderturm, 10 piętro
15230 Frankfurt (Oder)
Niemcy

TELEFON:

+48 696 568 151

Beim Telefonieren von einem deutschen Netz:

0335 23 01 00 00

E-MAIL

info@adwokatniemcy.net

Strona wykorzystuje pliki cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie plików cookies.